ponidzie.eu

Czwartek, 24 kwietnia 2014, Do końca roku 251 dni Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Strona główna > Katalog Firm >

Kategorie: Pizzerie / Bary /

Kręgielnia Chicago Drink Bar & Pizzeria

Partyzantów 17
28-100 Busko-Zdrój
tel. 886 993 600
Powiat: buski

Kręgielnia Chicago

 
Kręgielnia Chicago "Drink Bar & Pizzeria"

To bez wątpienia miejsce, w którym można spotkać się z rodziną, przyjaciółmi i zagrać w kręgle, które są jednocześnie sportem i świetną rozrywką dla wszystkich - niezależnie od tego, ile masz lat, gdzie pracujesz, czy się uczysz.

Nasza kręgielnia posiada 2 nowoczesne, w pełni skomputeryzowane tory, dzięki czemu można grać w komfortowych warunkach.

Dopełnieniem specyficznego klimatu jest doskonała oprawa muzyczna, a gwarancją dobrej zabawy w kręgielni profesjonalny i bogato wyposażony bar, w którym naszym klientom oferujemy szeroki wybór soków, napojów, jak również bogatą ofertę różnorakich alkoholi i drinków. Nie brakuje również zimnych przekąsek i pysznej pizzy „Chicago”.

Mając na względzie dobro każdego z klientów zapewniamy sprzęt do gry w kręgle dostosowany do każdego klienta. Posiadamy obuwie i kule dostosowane do najmłodszych graczy, a także specjalny stojak do kul. dzięki niemu nawet najmniejsze dzieci mogą grać u nas w kręgle i dobrze się bawić.

Organizujemy imprezy dla firm, spotkania integracyjne, promocyjne, turnieje firmowe, a także przyjęcia okolicznościowe.
Jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne życzenia klienta w zakresie uzgodnionego programu rozrywkowego i gastronomicznego.

Kręgielnia cennik
od wtorku do czwartku – 30 zł
od piątku do niedzieli – 45 zł
Podane ceny są cenami za 1 godzinę gry na jednym torze. Na jednym torze może grać max 6 osób.

Pobicie rekordu toru BUTELKA WÓDKI  za 1 zł

kregielnia_chicago001.jpg 

kregielnia_chicago002.jpg 

 

Wiadomości z „Chicago”

Bowling (ang. ten-pin bowling), rodzaj gry w kręgle. Jest to najpopularniejsza odmiana gry w kręgle.
W odmianie tej występuje dziesięć pinów ustawionych w trójkąt. Gracz ma za zadanie strącić je w jak najmniejszej liczbie rzutów. Aby strącić je wszystkie w pierwszym rzucie należy uderzyć kulą między pierwszy a trzeci pin (kręgiel) – w przypadku graczy praworęcznych. Między pierwszy a drugi pin dla osób leworęcznych.

Gra składa się z dziesięciu rund (tzw. ramek, ang. frame) dla każdego gracza. Na początku każdej rundy piny są ponownie ustawiane. W każdej rundzie gracz ma dwa rzuty. Runda kończy się gdy zawodnik strąci wszystkie piny, bądź skończą mu się rzuty. Za każdy strącony pin gracz dostaje 1 punkt.
Wyjątki:

Uwaga: jeśli zawodnik zrobi strike (spare) w ostatniej rundzie, to ma dodatkowe dwa (jeden) rzuty w celu określenia wartości tego strike (spare). Punkty z dodatkowych rzutów są naliczane raz.

Kręgielnia Chicago Drink Bar & Pizzeria
ul. Partyzantów 17, 28-100 Busko-Zdrój
tel. 886 993 600
 Odslon: 10059
Data ostatniej weryfikacji: 2012-10-31Przyczyń się do promowania Internetu jako efektywnego medium. W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) poinformuj, że dane znalazłaś(eś) na stronie http://www.busko.net.pl
Dziękujemy!Wróć do góry

Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili. Szczegóły w Polityce Prywatności