ponidzie.eu

Sobota, 19 kwietnia 2014, Do końca roku 256 dni Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Strona główna > Katalog Firm >

Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno - Rehabilitacyjny "Górka" w Busku-Zdroju

dr Sz. Starkiewicza 1
28-100 Busko-Zdrój
tel. centrala: (41) 370 34 00
fax (41) 378 14 47
Powiat: buski

Szpital został wybudowany w 1926r. staraniem dr Szymona Starkiewicza wielkiego lekarza i społecznika . Położony jest w zdrojowej części miasta, na zalesionym wzgórzu sprzyjającym rehabilitacji i rekreacji. W szpitalu prowadzone jest kompleksowe leczenie rehabilitacyjne i operacyjne w zakresie narządu ruchu dzieci i młodzieży z całej Polski.Szpital posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną oraz nowoczesne wyposażenie. Na terenie szpitala funkcjonuje szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum ze specjalistycznie wykształconą kadrą pedagogiczną.       ,leczenie,ortopedyczne,stacjonarne i ambulatoryjne,leczenie, uzdrowiskowe,szpital,dziecięcy,operacja,endoprotezy,
porażenie,mózgowe,rehabilitacja,nzoz,zdrowie,specjalistyczne,
podesek,dobrowolski

O NAS

Leczymy od 90 lat. Mamy doświadczenie, bogatą historię, najnowszą aparaturę medyczną i dobrze wykształcony personel.

Potrzebujesz profesjonalnej i szybkiej pomocy?
Skorzystaj z naszych usług.

Specjaliści Szpitala "Górka" dokładają wszelkich starań, aby pacjent zawsze był na pierwszym miejscu. Angażujemy pacjenta w każdy etap leczenia, informujemy go o postępach i dbamy o dobre samopoczucie, nawet w trakcie dyskomfortowych badań. Dzięki standardom obsługi zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego pacjenta i ograniczamy stres związany z wizytą u lekarza.

Szpital "Górka" jest nowoczesną i wszechstronnie wyposażoną w najnowsze urządzenia medyczne placówką, a nasza kadra posiada tytuły naukowe oraz długoletnią praktykę w zawodzie. Częsty udział w szkoleniach ogólnopolskich i międzynarodowych gwarantuje leczenie najnowocześniejszymi sposobami, według aktualnych osiągnięć medycznych.


NASZE ZALETY

Szpital "Górka" udziela świadczeń wysokospecjalistycznych i często podejmuje się leczenia przypadków bardzo skomplikowanych, których nie można leczyć w innych placówkach medycznych.

Posiadamy w pełni zmodernizowany blok operacyjny z dwiema salami do operacji.

W Szpitalu "Górka" pracuje w pełni wykwalifikowany personel.

Otoczenie Szpitala jest przyjazne dla pacjenta. Szpital położony jest w parku, a najbliższym otoczeniu znajdują liczne sanatoria.


HISTORIA

Szpital został wybudowany w 1926r. staraniem dr Szymona Starkiewicza wielkiego lekarza i społecznika . Położony jest w zdrojowej części miasta, na zalesionym wzgórzu sprzyjającym rehabilitacji i rekreacji.

W szpitalu prowadzone jest kompleksowe leczenie rehabilitacyjne i operacyjne w zakresie narządu ruchu dzieci i młodzieży z całej Polski.Szpital posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną oraz nowoczesne wyposażenie. Na terenie szpitala funkcjonuje szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum ze specjalistycznie wykształconą kadrą pedagogiczną.


JAK DO NAS TRAFIĆ

Miasto i Gmina Busko-Zdrój znajduje się na terenie województwa Świętokrzyskiego przy trasie E-77 Kielce-Tarnów.
Bezpośrednie połączenie autobusowe osiągalne jest z Warszawy, Katowic, Lublina, Tarnowa, Krakowa i Kielc.
Pociągi bezpośrednie odjeżdżają z Warszawy, Katowic i Kielc.

Adres Szpitala:
Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno - Rehabilitacyjny
"Górka" w Busku-Zdroju
ul. dr Sz. Starkiewicza 1

Odslon: 33685
Data ostatniej weryfikacji: 2008-04-30Przyczyń się do promowania Internetu jako efektywnego medium. W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) poinformuj, że dane znalazłaś(eś) na stronie http://www.busko.net.pl
Dziękujemy!
Wróć do góry

Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili. Szczegóły w Polityce Prywatności