Wiadomości - Aktualności

Pińczów: Gwiazdy estrady zjadą na Dni Ponidzia

: MC Data: 2007-06-13 08:40:33 (czytane: 11468)

Jest już szczegółowy program tegorocznych Dni Ponidzia. Impreza, której patronuje "Echo Dnia" zaplanowana jest w dniach 22-24 czerwca.

W sobotę od godziny 17 w amfiteatrze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wystąpią kolejno: hip-hopowa grupa "HzH” z Pińczowa, zespół SQUID z Gliwic, który jest tegorocznym laureatem pińczowskiego Festiwalu Młodych Talentów, pińczowsko-krakowska grupa Green Street Projeckt, grupa PERU grająca industrial post punk z Węgrowa, zespół INDIOS BRAVOS, a na zakończenie SMIRNOFF - legendarna grupa hardcorowa z Ciechanowa.

W niedzielne o godzinie 16 w programie "Kabaret show” wystąpi znany krakowski satyryk Krzysztof Piasecki, a od 17.30 estrada będzie we władaniu solistów Studia Piosenki i zespołów tanecznych Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury.
Na wieczór przewidziano koncert karaoke, oraz godzinny recital Wojciecha Gąsowskiego - gwiazdy wieczoru.

/MIO/

 źródło: Echo

Zobacz także

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 23.20.240.193